Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yatak Odası Diyalogları kapalı gişe oynuyor

Evliliklerde sıklıkla görülen sorunların esprili bir dille anlatıldığı Yatak Odası Diyalogları oyunu, Yenimahalle seyircisiyle buluştu

Giriş Tarihi: 25.3.2013
Kapalı gişe oynayan "Yatak Odası Diyalogları" oyunu Yenimahalleli sanatseverler için sahnelendi. Evliliklerde sıklıkla görülen sorunların, iletişimsizliğin esprili bir dille anlatıldığı oyun, Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Salonu'nda seyirciyle buluştu. Tiyatroseverlerin yoğun ilgi gösterdiği oyunu, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da ilçe sakinleriyle birlikte izledi.

ÇİFTLER DERS ALSIN
Sadri Alışık Tiyatrosu'nun sahnelediği Yatak Odası Diyalogları'nda Yenimahalleliler keyif dolu iki saat geçirdi. İzleyiciler eserin sonunda oyuncuları ayakta alkışlarken, Yaşar da çiçek vererek tebrik etti. Kahkahalar eşliğinde izlenen oyundan büyük keyif aldığını belirten Yaşar, "Umarım evli çiftlerimiz de bazı mesajlar almışlardır" dedi.

KADIN ERKEK ARASINDAKİ İLETİŞİMSİZLİK ANLATILIYOR
Eserin başrol oyuncularından Levent Ülgen de Ankaralı bir tiyatrocu olarak Yenimahalle'de olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Ülgen, "Her zaman Yenimahalle'yi ve Yenimahalleliler'i imrenerek izledim. Başkent'in en laik, en sosyal ve her geçen gün gelişen bu ilçesinde yaşamak istemişimdir" dedi. Çocuklar Duymasın, Seksenler gibi başarılı televizyon dizilerinin senaristi Birol Güven'in yazdığı, Türk insanının monotonlaşmış cinsel yaşam komedisini anlatan kitaptan uyarlanan oyunda, kadın-erkek arasındaki iletişimsizliğe dikkat çekiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yatak Odası Diyalogları kapalı gişe oynuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN