Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başaran Isı Sistemleri Türkiye'nin her yerinde

ATO Congresium'da bugün başlayacak 7. Yapıdecoor Ankara Fuarı'nda Başaran Group müşterilerine firmanın hizmetleri ile ilgili bilgi verecek

Giriş Tarihi: 28.3.2013
Temeli 1994'te atılan Başaran Group, Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veriyor. Birçok alanda müşterilerine ulaşan firma, ATO Congresium'da bugün başlayacak 7. Yapıdecoor Ankara Fuarı'nda kuracağı standda çalışmalarını anlatacak. 31 Mart'a kadar açık kalacak fuarda Başaran Group, ziyaretçilere firmanın kuruluşundan itibaren yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi verecek.

1994'TE KURULDU

Başaran Group'un ilk tohumu Baymak'ın bayisi olarak 1994'te Başaran Isı Sistemleri Şirketi'nin kurulmasıyla atıldı. Firma, doğalgaz sektöründe elde edilen başarıyla 1996'da Baymak Özel Statülü bayi oldu. Ankara'da başlayan bayilik çalışmaları İzmir, Kayseri ve Samsun şubelerinin açılmasıyla genişledi. Şu an 45 ilde BAYMAK bayiliği ve AQUAMAB distribütörlüğü ile firma Türkiye'nin hemen hemen her yerine hizmet götürüyor.

Libya ve Fransa'da bayiler oluşturdu
2009'da 'su arıtma' sektörüne giren firma, evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri, bunların yedek parça temini ve bakımıyla da Türkiye pazarına girdi. 2012 yılında Libya'da ve Fransa'da bayi oluşturarak ihracat yapmaya başlayan Başaran Group, 2011'de alüminyum radyatör üretimi için Ar-ge çalışmalarına başladı. 2013'te ise ürünler ortaya çıkarak, satışa sunuldu. Firma şimdilerde endüstriyel arıtma sistemleri ve yumuşatma sistemleri üzerine yeni projeler geliştirmeyi hedefliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başaran Isı Sistemleri Türkiye'nin her yerinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN