Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zirvede 'Fark Yaratanlar'

ANGİAD'ın bu yıl üçüncüsünü düzenlediği "Markalar Zirvesi" 'Fark Yaratanlar' konseptiyle iş dünyasını bir araya getirdi

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Markalar Zirvesi", Ankara Genç İşadamları Derneği'nin (ANGİAD) ev sahipliğinde gerçekleşti. "Fark Yaratanlar" konseptiyle yapılan zirveye Ankara Valisi Alaaddin Yüksel'in yanı sıra kentin üst düzey yönetici ve işadamları katıldı. Etkinlikte konuşan Vali Yüksel, "Bu şehir girişimciliği ve rekabeti hep önünde bulundurmalıdır" dedi.

"ÇADIR DEĞİL, EXPO"
Vali Alaaddin Yüksel ise çok farklı bir yüzyılın idrak edildiğini vurguladığı sözlerini şöyle sürdürdü: "Dün tartışılan hiçbir kavram artık önümüze koyulmuyor. Tüm dünyada amansız bir rekabet savaşı başladı. 'Ben Ankaralıyım' diyen ve Ankara'yı fark eden herkese ihtiyaç duyuyoruz. Bu şehir artık girişimciliği, insan kaynaklarını, bilgi toplumu yaratma ve rekabeti hep önünde bulundurmalıdır. Artık çadırlarda fuar açmamalı, EXPO, fuar ve kongre alanlarıyla Başkent'i dünyaya tanıtmalıyız."

ANKARA'YA 4 MİLYON TL
ANGİAD'ın, Başkent markalarının önemine dikkat çekmek ve markalaşma yolunda sağlam adımlar atılmasını sağlamak amacıyla düzenlediği 3. Markalar Zirvesi dün Rixos Otel'de gerçekleştirildi. ANGİAD Başkanı Abdullah Değer, derneğin gerçekleştirdiği etkinliklere 4 milyon TL bütçe harcadıklarını belirterek bu rakamın Ankara'nın tanıtımı için harcandığına dikkat çekti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zirvede 'Fark Yaratanlar'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN