Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fethi Yaşar: Her göreve hazırım

Giriş Tarihi: 30.3.2013

Göreve gelişinin 4'üncü yılında konuşan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Hiçbir hırsım yok. Ne görev verilirse yaparım" dedi

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, göreve gelişinin dördüncü yıl dönümünde, yaptığı hizmetleri anlattı. Yenimahalle Belediyesi 50. Yıl Dört Mevsim Tiyatro Salonu'nda gerçekleşen sunuma CHP İl Başkanı Zeki Alçın, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ali Buçan ve ilçe yöneticileri, Büyükşehir Belediye Meclisi ve Yenimahalle Belediye Meclis üyeleri, birim müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Yaşar, konuşmasında "Bana ne görev verilirse yaparım" dedi.

"HİÇBİR HIRSIM YOK"
Bugüne kadar hiçbir göreve kendisinin talip olmadığını anlatan Yaşar, "50 yılımı verdiğim partim, bu görevleri bana layık gördü. Bugüne kadar bana verilen tüm görevleri vicdan huzuru içinde yaptım. Hiçbir zaman hırsım olmadı. Bana verilen her görevi eksiksiz ve vicdanım rahat olarak yerine getirdim" diye konuştu.

"TÜM GÖREVLERE HAZIRIM"
CHP'nin bundan sonra kendisine vereceği tüm görevleri de yerine getirmeye hazır olduğunu belirten Yaşar, "İç kavgalara, didişmelere yer vermeden birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz her işten başımız dik, alnımız açık çıktık. Bugüne kadar birlikte çalıştığım tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Fethi Yaşar: Her göreve hazırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN