Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Süt kuzusu elinizin altında

Kuzu çevirme tutkunları artık bu lezzete çok kolay ulaşabiliyor. CEPA AVM'de kapılarını açan Hacı Ağa Kuzu Çevirme, müşterilerine büyük lezzet yaşatıyor

Giriş Tarihi: 30.3.2013
Et tutkunlarının uğrak noktası CEPA AVM'de açılan Hacı Ağa Kuzu Çevirme olacak. Kuzu çevirme yemek isteyenler artık çok kolay bir şekilde bu yemeğe ulaşabiliyor. Günlük taze kesilen kuzular CEPA'nın yemek katında müşterilere servis ediliyor. Her gün üç kuzunun ateşte çevrildiği mekana, birçok Ankaralı özellikle öğle saatlerinde bu keyfi tatmak için uğruyor.

KUZU ÇEVİR MEYİ SE VDİK
İşletmenin Genel Koordinatörü Hakan Yalçın, alışveriş merkezlerinde müşterilerin döner, pide ve hamburger gibi yiyeceklerden sıkıldığını düşünerek, kuzu çevirmeyi satışa sunduklarını söyledi. Yalçın, "İnsanlara farklı bir lezzeti sunmak istedik. Vatandaşların hep özlem duyduğu ve yapması hiç de kolay olmayan kuzu çevirmeyi AVM'lere taşıdık. Görenler ilk önce kuzu çevirmenin başında fotoğraf çektiriyor sonra tadına bakıyor" diye konuştu.

EVDE DE KEYİF YA ŞANIY OR

Her gün sabah 3 kuzu kestiklerini dile getiren Yalçın, bunları fast food olarak servise sunduklarını anlattı. Hakan Yalçın, "İsteyen kişilerin evlerine de kuzu çevirme servisi yapıyoruz. Bizi bir gün öncesinden arayıp, sipariş verdiklerinde kuzu çevirmelerini evlerine götürüyoruz. Sadece akşam yemekleri için sipariş alıyoruz" dedi.

EKMEK ARASI DA YAPILIYOR
Pang Gıda Şirketi'nin 15 yıllık tecrübesiyle Ankaralılar'la buluşan kuzu çevirme, fast food tarzında servise sunuluyor. Kuzu çevirmeyi ekmek arası tüketebileceğiniz gibi bakır sağanlarda da yiyebilirsiniz. Et yemeklerinin vazgeçilmezlerinden biri olan pilav da kuzu çevirmeyle birlikte sunuluyor. İsteyen müşterilere bulgur isteyenlere pirinç pilavı servis ediliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Süt kuzusu elinizin altında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN