Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kuzey Ankara'daki işyeri kuraları çekildi

Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm ve Girişim Projesi'nde 22 hak sahibi, yeni işyerlerine kavuştu. Ferhat Ertürk, "Bereketli kazancınız olsun" dedi

Giriş Tarihi: 31.3.2013
Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamındaki hak sahipleri için, işyeri kuraları çekildi. TOBAŞ Genel Müdürlüğü Binası'nda noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişte, 22 hak sahibi yeni işyerlerine kavuştu. Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi çerçevesinde işyeri hakkı olan vatandaşların ruhsatlı ve iskanlı dükkanlarının kura töreninden önce konuşan TOBAŞ Genel Müdürü Ferhat Ertürk, "Kuraların ardından sahip olacağınız yeni işyerlerinizde inşallah hayırlı ve bereketli kazançlarınız olur "dedi.

"GÖNÜLDEN ÇALIŞTILAR"
Kuzey Ankara Projesi'nin hayata geçirilmesi sürecinde başta Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, eski TOKİ Başkanı şimdi Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar ve hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkürlerini sunan Genel Müdür Ertürk, "Projenin yapımında herkes canı gönülden çalıştı, çalışmaya da devam ediyor. Bu süreç içinde zaman zaman birbirimizi doğru anlamadığımız için kırdığımız oldu. Bunun için eğer hakkınız geçtiyse hakkınızı helal edin" diye konuştu.

Ertürk: Parmakla gösterilecek proje
Bölgenin mayıs ve haziran ayından sonra daha da hareketleneceğini belirten Ertürk, Kuzey Ankara'nın herkes tarafından parmakla gösterilecek güzellikte bir proje olduğunu söyledi. Projenin bugünlere gelmesinin, bölgede oturan vatandaşların belediye ve diğer kurumlara duyduğu güvenden kaynaklandığına vurgu yapan Ertürk,"Bu güven Sayın Melih Gökçek'e olan güvendir. Devlete ve TOKİ'ye olan güvendir, teşekkür ederim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kuzey Ankara'daki işyeri kuraları çekildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN