Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Markalar zirveye taşınacak

Bu yıl 3'üncüsü düzenlenecek Markam 2023 Zirvesi, Türkiye'nin önde gelen firmalarını Başkent'te buluşturacak. Süper Star Ajda Pekka, "Tüm zamanların değişmeyen markası" ödülünü alacak

Türkiye markaları ve başarı hikayelerinin yer aldığı Markam 2023 Zirvesi, 3 Nisan'da Başkentliler'le buluşuyor. SABAH Gazetesi'nin sponsorluğunda bu yıl 3'üncüsü gerçekleştirilecek etkinliğe siyaset, sanat ve iş dünyasının önemli isimleri katılıyor. Zirveye onur konuğu olarak katılacak Süper Star Ajda Pekkan ise etkinlikte "Tüm zamanların değişmeyen markası" ödülünü alacak. 2023 yılı hedefleri için markalaşmanın önemini vurgulayacak zirve, Sheraton Otel'de Başkentliler'le buluşuyor. Organizasyonu düzenleyen ITEC Kurucu Başkanı Akın Yılmaz, birçok ünlü ismi bir araya getirecek olan zirvenin amacının uluslararası piyasalarda iş yapabilecek nitelikli iş insanları yetiştirmek ve Türkiye'yi yurt dışında temsil edebilecek markalar yaratmak olduğunu söyledi.

"Fark yaratacağız"
Türkiye 'nin 2023 yılı hedefleri için önünde 10 yılı olduğunu dile getiren Akın Yılmaz, "Kişiler ve kurumlar kendilerini geliştirmek, marka olmak ve rekabet yarışında fark atabilmek için neler yapmalı bu yılki zirvede bunları konuşacağız. Geleceğin rekabet ortamının masaya yatırılacağı etkinlikte, bugünden neler yapmamız gerektiğini başarılı isimlerin ağzından dinleyip, tartışacağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Markalar zirveye taşınacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN