Sokaklar çok kirli

Mahallenin en büyük sorunları arasında sokak temizliği bulunuyor. Muhtar Kalyoncuoğlu, "Başkent'in kalbine biraz özen istiyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 1.4.2013
Mahallede 2 ayda bir temizlik yapıldığını ancak bunun yeterli olmadığını ifade eden Yukarı Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Süleyman Kalyoncuoğlu, "Bahçelievler'de yalnızca 7. Cadde üzerinden 10 mahallenin toplamı kadar çöp çıkıyor. Caddelerimiz temizleniyor ancak sokaklarımız maalesef berbat durumda" diye konuştu.

Rahatsız ediyor

Yukarı Bahçelievler Mahallesi'ne bağlı tüm sokakların perişan halde olduğunu belirten Kalyoncuoğlu, "Günde binlerce kişinin ziyaret ettiği mahallemiz neredeyse çöp kokuyor. Bu kadar çok kafe ve restorana ruhsat veren belediyeler buranın temizliği için de ayrı bir çözüm bulmalı ve mutlaka özen göstermeli. 7. Cadde üzerine bırakılan çöpler insanları çok rahatsız ediyor" dedi.

Köstebek yuvası

Tüm cadde ve sokakların 9 yıldır öylece bırakıldığını da hatırlatan Muhtar Kalyoncuoğlu, "Asfaltlarımız köstebek yuvasına döndü. Sokaklarımızın durumu şu anda çok kötü. En kısa zamanda bozulan asfaltımızın yeniden yapılmasını istiyoruz. Ayrıca yıkılan, devrilen ve kesilen ağaçlarımızın yerine bir tane bile ağaç dikilmedi. Ben muhtar olarak kendi imkanlarımla yalnızca 10 tane dikebildim. Muhtarlığım dönemince belediyeden ağaç dikme adına hiç hizmet göremedik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sokaklar çok kirli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN