Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Öpülesi Eller' bağış bekliyor

Ankara Düzceliler Derneği, eğitime katkı sağlamak için var gücüyle çalışıyor. Düzce Valisi Adnan Yılmaz'ın eğitime katkı sağlamak için somut çalışmalarını beklediğini belirtmesi üzerine harekete geçen dernek yetkilileri, başlattıkları "Öpülesi Eller" isimli eğitim kampanyasıyla Düzceli çocukların ihtiyacı olan çağdaş okullar yaptıracak.

YOĞUN MES Aİ

Okul yeri bağışı beklediklerini dile getiren Ankara Düzceliler Derneği Başkanı Semih Kıbrıs ve beraberindeki dernek üyeleri, Düzce Valisi Adnan Yılmaz'ın eğitim için somut çalışmalar istediğini belirtmesi üzerine harekete geçti. Düzce için yoğun mesai harcamaya başlayan yetkililer, 21 devlet, 3 özel ve 1 bilim anaokuluna tam donanımlı akvaryum hediye etti.

"İMZA ATMA ZAMANI"
Düzce'de okul yeri bağışlayacak "Öpülesi Eller" eğitim severleri aradıklarını dile getiren dernek üyeleri, "Temelinde eğitim olan bu bağışlar, manevi mesuliyeti yerine getirmenin mutluluğunu yaşamak adına iyi bir fırsat olacak. Temelinde eğitim olan bağışlar en kalıcı eserlerdir. Kalıcı eser bırakmak isteyen eğitim severlere imza atma zamanı diyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Öpülesi Eller' bağış bekliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN