Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oda seçimlerinde büyük heyecan

Giriş Tarihi: 6.5.2013

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne bağlı 365 oda ve borsanın organ seçimleri başladı. Haziran ayının sonuna kadar devam edecek seçimlerin Ankara ayağı 10 Mayıs'ta yapılacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne bağlı tüm oda ve borsalarda seçim heyecanı yaşanıyor. Haziran ayının sonuna kadar devam edecek seçimlerin Ankara ayağı da başladı. Geçen hafta hem Ankara Sanayi Odası'nın hem de Ankara Ticaret Odası'nın Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri belirlendi. Odaların yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu ve disiplin kurulu üyeleri ise 10 Mayıs'ta seçilecek. Ankara Ticaret Odası (ATO) seçimlerinin birinci aşaması 4 Mayıs'ta gerçekleşmişti. Bu aşamada 187 Meclis üyesi seçilmişti. Odanın yönetim kurulu üyelerinin seçimleri ise 10 Mayıs'ta yapılacak.

DEĞERLENDİRME YAPTI
Seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan ATO Başkanı Salih Bezci, Ankara'nın ekonomik ve sosyal alanda gelişmesine ve Ankaralı tüccarın ilerlemesine yönelik çalışmalar yürüttüklerine dikkati çekerek, hedeflerinin Ankara'nın tüm değerleriyle birlikte bir marka haline gelmesi olduğunu belirtti.

SALİH BEZCİ: UYUMLU ÇALIŞILACAK
ATO Başkanı Salih Bezci görev süresi boyunca hükümet yetkililerine ve yerel yönetimlere destek olduklarını, yapılan iyi işleri alkışladıklarını ve katkı sağlamayı amaçladıklarını kaydetti. Bezci, yeni dönemde de tüm sektörlerin sorun ve isteklerini hükümet yetkililerine ulaştıracaklarını kaydederek, "Yeni dönemde uyumlu çalışmanın devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oda seçimlerinde büyük heyecan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN