Ali ERDOĞAN: A.Gücü düştü rahat olun!

Giriş Tarihi: 7.5.2013
Şimdi rahat mısınız? Akşam eğlence merkezinde keyfini çıkartmışsınızdır.
Kim bilir belki de hayatınızda ilk kez böyle eğlendiniz… Sonra evinize döndünüz...
Yatağınıza yatıp, başınızı yastığa koyup rahat uydunu.
Sabah kalktığınızda gecenin yorgunluğunu bir kahve ile giderdiniz.
Ve işinize diğer günlere olanla daha güler yüzle gittiniz.
Ne şoförünüze ne danışmadaki görevliye ne sekreterinize ne özel kalem müdürünüze bağırdınız… Şakalaştınız bile… Çünkü Ankaragücü resmen PTT 1. Lig'den düştü. Mutluluk yüzünüzde okunuyor. Haydi alacaklılar… Saldırın Ankaragücü'ne alacağınız için. 17 trilyon nedir ki Ankaragücü için. 7 trilyonu hemen yarın gelin alın. Ankaragücü forması giyen gençler sonuna kadar formalarını ıslattı… Onurla mücadele ettiler. Mehmet Yiğiner ve ekibi ile yükselişe geçtiler.
Ama buraya kadarmış. Taraftar olay çıkarıp, onları yalnız bıraktı. Kadınlar, çocuklar bu yalnızlığı gidermeye çalıştılar.
Daha önceki maçların çoğunda olduğu gibi Denizlispor maçında da bir tokatta hakem attı. SEÇİMİN yanlışı Ankaragücü tamamen bitirdi… Genç futbolcuları kutluyorum.
Yönetimi tebrik ediyorum. 2. Lig de yeniden dönüş olabilir mi? Bunu şimdiden söylemek çok zor. Çünkü Ankaragücü üzerinde herkes bir oyun oynuyor… Karabulutlar dağıldığı vakit, AYDINLIK günleri geleceğine inanıyorum. Ankaragücü sen düşmedin, düşürüldün. Sensiz Ankara'da futbol zevk vermez…

ÇELİK GİBİ ADAM
1980'li yıllarda Rüzgarlı'dan tanırım… İstemeyerek bir olay nedeniyle cezaevinde yattı… Akyurt Yaşam Merkezi'nde yaşamını sürdürüyor… 68 yaşında İngilizceyi öğrenen Kemal Çelikler boynunda fotoğraf makinesi ve sırtında kamera sahalarda koşuşturuyor… Amatör sporunun hizmetinde… Zaten sitesinin ismi de "Amatörün Sesi"… Çok ses getiren haber ve görüntülere imza atıyor… Kemal Çelikler soyadı gibi çelik adam… Gazetecilik yapıyor… Amatörlere bu kadar ilgi gösteren Kemal Çelikler'e ilginizi esirgemeyin…
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali ERDOĞAN: A.Gücü düştü rahat olun!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN