Başarılı eğitim yuvası Ankara'da

Bilfen Okulları, çeyrek asırlık deneyimini Ankara'ya taşıyor. Çayyolu'ndaki kampüs, 2013-2014 eğitim döneminde açılacak

Giriş Tarihi: 8.5.2013
İstanbul'un en prestijli okulları arasında yer alan, akademik ve sosyal alandaki başarılarıyla göz dolduran Bilfen Okulları, eğitim sektöründeki 25. yılında, Çayyolu'nda anaokulu, ilkokul ve lise açıyor. Bilfen Çayyolu İlköğretim Okulu, 2013-2014 öğretim yılında 1. ve 4. sınıf eğitime başlayacak. 1988 yılında 45 öğrenci ile eğitim hayatına başlayan Bilfen Okulları, bugün 20 anaokulu, 10 ilköğretim okulu ve altı lisesiyle eğitim dünyasındaki çeyrek asırlık bir yere sahip.

VİZYON GETİRECEK

Okul, 2013-2014 öğretim yılına Rings İstanbul içinde Bilfen Sancaktepe Anaokulu ve İlköğretim Okulu ile Ankara'da ise Bilfen Çayyolu Anaokulu ve İlkokulu ile girmeye hazırlanıyor. "Yeni başarılar için yeni okullar açıyoruz!" sloganıyla tüm şubelerinde standart altına aldığı eğitim kalitesini ilk kez ilkokul bünyesinde İstanbul dışına taşımanın heyecanını yaşayan Bilfen, Başkent'e yeni bir vizyon getirmeyi amaçlıyor.

"MASRAFTAN KAÇINMIYORUZ"
Bilfen Çayyolu, tüm şubelerin ortak standardı olan hi-tech donanıma sahip derslikleri, küçük bir bilim merkezi görüntüsü kazandıran projelerle donatılmış koridorları, özel düzenlenen alanları ile çağın gereklerine uyumlu bir kampüste eğitim vermeyi hedefliyor. Bilfen Okulları Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Öztürk "Eğitimde, okullararası standardizasyon birinci önceliğimiz. Tam donanımlı eğitim anlayışını sağlamak için masraftan kaçınmıyoruz" dedi.

40 MİLYON TL HARCANDI
Öztürk, Çayyolu Kampüsü için 40 milyon TL 'nin üzerinde yatırım yaptıklarını anlatarak, "Eğitimden kazandığımızı her zaman eğitime yatırıyoruz. Bu doğrultuda önümüzdeki yıl için hedeflediğimiz ciro 240 milyon- 260 milyon TL . Ankara'da yeni kampüsler açarak büyüyerek ilerlemek istiyoruz. 2 ve 3. kampüsleri de açma projemiz var" dedi.

HER DONANIMA SAHİP
Bilfen Çayyolu Kampüsü, 30 bin metrekare kapalı alanda 3 bin öğrenciye eğitim hizmet vermeye hazırlanıyor. Yüzme havuzundan konferans salonuna, seramik atölyesinden teknoloji tasarım odasına kadar her türlü donanıma sahip bir ortamda yetişen öğrenciler, sadece akademik değil sosyal becerileri de güçlendirilerek yetişiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarılı eğitim yuvası Ankara'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN