Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayallerdeki yaşamı Next Level sunuyor

Ankara'nın 'köşe taşı' sayılabilecek bir noktada inşa edilen ofis, rezidans ve AVM özellikli proje Next Level'da yaşayan anneler, hayallerindeki yaşama kavuşacak

Giriş Tarihi: 12.5.2013
Pasifik İnşaat tarafından hayata geçirilen ofis, rezidans ve AVM özellikli proje Next Level'da yaşayan anneler, evlerinin hemen altında Ankara'nın en lüks alışveriş merkezi, sineması, prestijli restoran ve kafelerine yürüyerek ulaşma şansına sahip olacak. Next Level Satış ve Pazarlama Müdürü Özlem Kurt Kısakürek, Eskişehir ve Konya yollarının kesiştiği, Ankara'nın köşe taşı sayılabilecek bir noktada bulunan projenin, 19 bin 590 metrekarelik arsa alanı ve 190 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olduğunu belirtti.

LÜKS OTEL HİZMETİ

Modern yaşam trendlerini benimseyen anneler için projenin doğru adres olacağına değinen Özlem Kurt Kısakürek, Next Level Rezidans ve Süit'lerinde yaşayan annelerin, lüks bir oteldeki her türlü hizmeti alabileceklerini bildirdi. Kısakürek, "Tasarlanan sosyal katta kafe-bar, kütüphane, TV bölümü, vestiyer ve 334 metrekarelik teras yer alıyor. Anneler evlerinde lüksün ve konforlu otel hizmetinin keyfini yaşayacak. Next Level Rezidans'ın bahçesi konumunda olan Ankara'nın en lüks alışveriş merkezine istediklerinde bir asansörle ulaşıp, sinemada, restoranda ve kafelerde dostlarıyla doyasıya vakit geçirebilecek" dedi.

Kaliteli zaman geçirme şansı
Doğanın içinde yer alan Uptown Konut Projesi, vereceği hizmetlerle annelere çocuklarıyla daha kaliteli zaman geçirme şansı sunacak. LEMA Grup ortaklarından Emre Katırcı, Uptown Projesi'ni sosyal etkinliklere verdiği önemle bir adım öne çıkardığını dile getirdi. Büyük projeler inşa edilirken içindeki sosyal donatılar ve verilecek hizmetlerin "mutlu yaşam" için büyük önem taşıdığının altını çizen Katırcı, "Biz de bu projeyi hazırlarken ilk olarak aile sakinleri için konforu düşündük" dedi.

Çocuklar unutulm adı
Emre Katırcı, Uptown Club çatısı altında anneler Gym Town'da spor yapıp günün stresini atarken, aynı zamanda 6-12 yaş arasındaki çocuklarını oyun oynamaları, güzel vakit geçirmeleri için Kids Town'a bırakabileceklerini belirterek şunları söyledi: "Anneler, çocuklarını buraya bıraktıklarında sorumluluk, gelişim uzmanlarında olacak. Ayrıca daha küçük çocuklar, ebeveynleriyle burada vakit geçirebilecek."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayallerdeki yaşamı Next Level sunuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN