Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Festivalde 'Şimdi Kazanma Zamanı'

Giriş Tarihi: 16.5.2013

Hazırlıkları hızla süren Ankara Alışveriş Festivali kapsamında düzenlenen "Şimdi Kazanma Zamanı" konulu konferans, mağaza yöneticilerini ağırladı

7 Haziran'da görücüye çıkmaya hazırlanan Ankara Alışveriş Festivali'nde hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Festival kapsamında önceki gün ATO Congresium'da düzenlenen "Şimdi Kazanma Zamanı" konulu konferans, aralarında Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı ve Ayakkabı Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akbacakoğlu'nun bulunduğu birçok başarılı ismi konuk etti.

SERUMU ÇIKARIP GELDİ

Rahatsızlığı nedeniyle serum bağlanan ancak konferansa katılmak için rahatsızlığından fedakarlık eden Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci, önceki gün düzenlenen "Şimdi kazanma zamanı" konulu konferansın açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Ankara Alışveriş Festivali'nin 7-30 Haziran'da düzenleneceğini belirten Başkan Bezci, festivalin "Ankara heyecanlanıyor, Ankara canlanıyor" sloganıyla gerçekleştirileceğini söyledi.

"CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ"

Perakende sektöründe başarının kaynakları etkin ve verimli kullanmaktan geçtiğini belirten Salih Bezci, "Başarılı mağaza yöneticiliği, sadece ürünü satıp kazanmak değil ihtiyaca uygun ürünü müşterinin aklını ve kalbini kazanarak satmaktır. Bu yıl 2.'sini düzenleyeceğimiz festivalde çok sayıda sürpriz olacak, dünya çapında starlar sahne alacak. Bu festivalde ilkinden edindiğiniz tecrübelerle daha büyük başarılara imza atacağız. Ankara'nın uluslararası bir marka olabilmesi için canla başla çalışıyoruz" dedi.

'TÜRKİYE ÖYLE BİR NOKTAYA GELDİKİ'
Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı dünyadaki krize rağmen Türkiye'nin hızlı ilerleme kaydettiğini ifade ederek, "Türkiye öyle bir noktaya geldi ki başaramayacağı bir şey yok" dedi. Big Chefs markasının yaratıcısı Gamze Cizreli, Türkiye genelinde 16 işyerinde binin üzerinde çalışanları bulunduğunu belirtti. Ayakkabı Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akbacakoğlu ise başarının sırrını çok çalışmak olduğunu söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Festivalde 'Şimdi Kazanma Zamanı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN