Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şeyh İzzeddin Türbesi'nin açılışını bakanlar yaptı

Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı'nın yenilediği Ulus'taki Şeyh İzzeddin Türbesi'nin açılışına bakanlar büyük ilgi gösterdi

Ulus Hacı Bayram Veli Camii içinde yer alan Şeyh İzzeddin Türbesi, Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS) tarafından yenilendi. İçişleri Bakanı Muammer Güler, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve SOS Onursal Başkanı Nevin Gökçek'in katılımlarıyla açılan türbeye ilgi büyük oldu.

"ALLAH KABUL ETTİ"
Onursal başkanlığını Nevin Gökçek'in üstlendiği Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı tarafından rekonstrüksiyonu yapılan Şeyh İzzettin Türbesi, devlet zirvesinin önemli isimlerinin katıldığı törenle açıldı. Törende konuşan Nevin Gökçek, Hacı Bayram Veli Camii restorasyon çalışmaları sırasında bölgede yer alan diğer manevi eserlerin de hak ettiği değeri bulması için dua ettiğini belirterek, "Çok şükür ki Allah dualarımızı kabul etti ve bugün burada bulunan Şeyh İzzeddin Türbesi'ni yeni görünümüne kavuşturmayı bizlere nasip etti" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şeyh İzzeddin Türbesi'nin açılışını bakanlar yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN