Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İncek, eğitimin de gözde lokasyonu

Giriş Tarihi: 16.6.2013

Uptown İncek, gözde eğitim kurumlarına yakınlığı nedeniyle çocuklarını iyi okullara göndermek isteyen ancak uzun mesafelerden yakınan veliler tarafından ilgi görüyor

Ankara'nın yükselen değeri İncek'te inşaatı en hızlı gerçekleşen konut projesi Uptown İncek'e, önemli eğitim kurumlarına yakınlığı nedeniyle özellikle çocuklarını iyi okullara göndermek isteyen ancak uzun mesafelerden yakınan veliler talep gösteriyor. Lema Grup'un, TED Ankara Koleji'ne kapı komşusu olacak Uptown İncek Konut Projesi'nin ortaklarından Emre Katırcı, doğanın kucağında yer alan İncek'in kent merkezine yakınlığı, bakir yapısı, modern kentleşmeye imkan veren altyapısıyla her geçen ay değerinin arttığını kaydetti.

AYRICALIKLI YAŞAM
İncek'te yükselen ilk projelerden biri olan Uptown İncek'in 1+1 loftlardan, 6+1'e kadar 18 ayrı tipte 226 daire bulunan kompleksinden 36 katlı dikey binanın 17. katına ulaştıklarını ifade eden Katırcı, şunları söyledi: "Emsalsiz Mogan ve Ankara manzarasıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunan Uptown İncek Projesi, Başkent'in en gözde eğitim kurumlarından TED Koleji'nin kapı komşusu olması, bu lokasyonda bulunan seçkin kolejlerle üniversitelere yakınlığı nedeniyle çocuklarını iyi okullara göndermek isteyen ancak uzun mesafelerden yakınan veliler tarafından ilgi görüyor."
"Mevzuat değişikliği göz önüne alınıyor"
Emre Katırcı, "Projelerde genellikle daha önce satışlar maketle başlarken biz satışlara başlamadan projemizin kaba inşaatının yarıdan fazla kısmını tamamladık. Şu anda 36 katlı A Blok'un 17. katındayız. B blokların da kaba inşaatının yarıdan fazlası bitti. Bizimki biraz 'önce yap sonra sat'a döndü. Maketten satış konusundaki mevzuat değişikliği de göz önünde bulundurularak hareket ediyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İncek, eğitimin de gözde lokasyonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN