Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1 milyonluk vurgun

Ankara'da toptan et satışı yapan 10 bayiden yaklaşık 1 milyon TL değerinde 6 ton et alıp sırra kadem basan H.D., sevgilisiyle Antalya'da tatil yaparken yakalandı

Altındağ'da et bayi firması bulunan H.D. (36) piyasadaki 10 bayiden yaklaşık 1 milyon TL tutarında 6 ton et aldı. Karşılığında değişik miktarlarda çek ve senet verdi. Günü gelen çek ve senetlerin karşılıksız çıkması üzerine müştekiler telefonları kapalı olan H.D.'nin işyeri ve evinin kapısına dayandı. Adreslerin boşaltıldığını gören müştekiler dolandırıldıklarını anlayınca polise koştu.

ÇEK VE SENET KESTİ
Başkent'teki et dolandırıcılığı olayı iki hafta önce meydana geldi. İddiaya göre babasıyla birlikte yıllardır et toptancılığı yapan H.D.'nin son zamanlarda işi kötü gitti. Uzun süredir birlikte çalıştığı 10 ayrı et toptancısından yüklü miktarda alım yapan H.D., karşılığında 30 bin TL ile 300 bin TL arasında değişen miktarlarda çek ve senet kesti. Yılların getirdiği güvene dayanılarak yapılan alışverişten sonra çek ve senetlerin ödeme günü geldiğinde ise bayiler soluğu bankada aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1 milyonluk vurgun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN