İncek'e dev spor ve kültür merkezi

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, İncek'te kültür ve spor merkezinin temelini 6 Temmuz'da atacakları müjdesini verdi

Giriş Tarihi: 3.7.2013
İncek yeni kültür ve spor merkezine kavuşacak. Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, yapılaşmanın hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, "Kültür ve spor merkezinin temelini 6 Temmuz Cumartesi günü atacağız. Ankara'nın parlayan yıldızı Gölbaşı'nın yükselen mahallelerinden İncek'te 7 bin 212 metrekare alanda yapılacak dev sosyo- kültürel merkeze ilk harcı cuma günü koyacağız" dedi.

"SIRA İNCEK'E GELDİ"
"Her Mahalleye Kültür Merkezi" projesi kapsamında İncek'te tesis yapılacağını anlatan Odabaşı, "Bu tesisi hızlı bir şekilde tamamlayıp yıl sonuna doğru tamamlamayı planlıyoruz. Mahalle sakinlerinin istekleri doğrultusunda projelendirilen tesis bölgedeki ihtiyacı fazlasıyla karşılayacak. Vatandaşlarımızın sağlıklı yaşamını düzenli bir şekilde sürdürebilmesi, sosyal etkinliklerini konforlu bir şekilde yapabilmesi amacıyla İncek'e yakışır, nezih bir tesis yapılması planlandı" diye konuştu.

MODERN MİMARİ ÇİZGİ
Modern mimari çizgilerle tasarlanan spor ve kültür merkezi, İncek Bulvarı üzerindeki Amerikan Kültür Koleji'nin yanındaki 7 bin 212 metre karelik alanın içinde yapılacak. Toplam alanı 1500 metrekarelik kültür merkezinde kadın ve erkek wc'leri, soyunma odaları, fitness center, bebek bakım odası, ofis, idari ofisler, mescit, danışma, mutfak, bulaşıkhane, çocuk oyun odası, cafe, gelin odası, sahne hazırlanma odası, sahne, çok amaçlı düğün ve etkinlik salonu bulunacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İncek'e dev spor ve kültür merkezi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN