Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yoksul ailelerin yüzünü güldürdü

Giriş Tarihi: 14.7.2013

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, Kazan'daki ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatttı

Kazan'da daha önceden tespit edilen ailelerinin evlerine konuk olan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, özellikle yaşlı, çocuk ve engellilerle yakından ilgilenerek onların sağlık ve eğitim gibi birçok konudaki sorunlarını dinledi. Nevin Gökçek'e ziyarette, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve eşi Meral Ertürk de eşlik etti. Gökçek, Kazan'a gelişinde iftarını Belediye Köprübaşı Sosyal Tesislerinde açtı. İftarın ardından da ev ziyaretlerine geçildi.

ŞAŞIRIP,SEVİNDİLER
Nevin Gökçek'i karşılarında gören aileler şaşkınlıkla sevinci bir arada yaşadı. Gökçek ziyaret ettiği ailelere gıda, giysi ve temizlik malzemelerinin yanı sıra para yardımında da bulundu. Gökçek, konuk olduğu ailelerin çocuklarını da hediye ettiği oyuncaklarla sevindirdi.

BELEDİYE DESTEĞİ
Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk de ziyarette yaşlı ve engelliler için evde bakım hizmetini geliştirdiklerini ve ilçedeki birçok ailenin bu hizmetten yararlandığını belirtti. Ertürk, "Bazı ailelerin sağlık, kişisel bakım ve ev temizliklerini belediye olarak biz üstlendik" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yoksul ailelerin yüzünü güldürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN