Gölbaşı'nda 7 bin kişi iftarda buluştu

Giriş Tarihi: 15.7.2013

Büyükşehir Belediyesi'nin Gölbaşı'nda verdiği iftar yemeğinde konuşan Melih Gökçek, ilçeyle ilgili projeler hakkında bilgi verdi

Gölbaşı'nda coşkulu iftar yemeği düzenlendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in de katıldığı iftar programı Sahil Parkı'nda gerçekleşti, Yemeğe, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, çok sayıda bürokrat ve her yaştan, her kesimden yaklaşık 7 bin kişi katıldı. Alana kurulan sahneden vatandaşlara seslenen Gökçek, konuşmasının ardından ilçenin genelini ilgilendiren iki kritik konuda anket yapıldığını söyledi.

TRAFİK ÜSTTEN GİDECEK

Konya Yolu'yla ilgili transit trafiği üste alarak iki yakanın bir araya getirileceğini açıklayan Gökçek, aynı zamanda ilçeye aile yaşam merkezi kazandıracaklarını söyledi. Gölbaşı'nın ortasına üstten büyük bir yol yapmak istediklerini anlatan Gökçek, "Yol mevcut bulvarın üzerinden geçecek. Alt kısma da aile yaşam merkezi, gençlik lokali, çocuk kulübü, yaşlılar merkezi yapılacak. Trafik üstten gidecek" dedi.

EGO OTOBÜSÜ İÇİN OYLAMA
Melih Gökçek, konuşmasında ikinci anket konusundan da bahsetti. TO Kİ konutlarından aşağıya inip aktarmayla merkeze ulaşımı sağlayan sisteme ilişkin TO Kİ'deki vatandaşlardan şikayet geldiğini ancak şehir içinde yaşayanların memnuniyet dile getirdiğini ifade eden Gökçek, "Buna da siz karar vereceksiniz. Böyle devam etsin derseniz böyle devam edecek. Eski düzene dönelim dediğiniz zaman otobüs miktarında istesen de istemesen de azalma olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Gölbaşı'nda 7 bin kişi iftarda buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN