Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lüks villada renkli yaş günü kutlaması

Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Müge Süleymanoğlu, yeğeni Zeynep Alver'in yaş günü için İncek'teki villasında bir parti verdi

Başkent cemiyetinin tanınan isimlerinden Müge Süleymanoğlu, yeğeninin doğum günü için sürpriz bir gece düzenledi. Süleymanoğlu'nun İncek'teki lüks villasında gerçekleşen doğum günü kutlamasına sadece özel davetliler ve aile yakınları katıldı. Villanın geniş bahçesinde gerçekleşen partide havai fişek gösterilerinden özel su şişelerine kadar tüm detaylar düşünüldü.

PASTAYI BİRLİKTE KESTİLER

Gece konukların gelmesinin ardından başladı. Müge Süleymanoğlu, örnek bir ev sahipliği sergileyerek tüm konuklarla yakından ilgilendi. Yemeklerin yenilmesinin ardından geçilen doğum gününe müzisyenler ayrı bir hava kattı. Birbirinden hareketli anların yaşandığı gecenin ilerleyen saatlerinde doğum günü pastası hep birlikte kesildi. Zeynep Alver arkadaşlarının ve geceye katılanların alkışları eşliğinde doğum günü pastasının mumlarını üfledi.

HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ
40 kişinin katıldığı özel partide pastanın kesilmesinin ardından Müge Süleymanoğlu'nun oğlu Mehmet Emin şampanya patlatırken aynı zamanda havai fişekler gökyüzünü renklendirdi. Açık havada doğum günü kutlaması renkli görüntülerle devam ederken Süleymanoğlu, kendi elleriyle hazırladığı leziz yemekleri ve tatlıları konuklarına sundu. Yeğen Zeynep Alver de kendisini mutlu eden Süleymanoğlu'na teşekkür etmeyi ihmal etmedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lüks villada renkli yaş günü kutlaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN