Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara'nın yükselen değeri

Ulucanlar Cezaevi Müzesi yanında yükselmeye başlayan Altın Kuleler, çağdaş mimarisiyle ev sahibi olmak isteyen kişilere farklı ve lüks çözümler sunuyor

Kentsel dönüşüm kapsamında 17 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Altın Kuleler, Altındağ'ın çehresini değiştiriyor. Ulucanlar Cezaevi Müzesi yanında yükselen ve 4 bloktan oluşan 25 katlı dev projede, alışveriş merkezlerinin yanı sıra dairelere özel kat bahçeleri, ortak mahalle ve teraslarda yarı olimpik yüzme havuzları yer alıyor.

25 YILI K DENEYİM
Şehrin
merkezinde huzurlu bir yaşam alanı yaratmayı amaçlayan Altın Kuleler, sahip olduğu eşsiz manzarasıyla Ankara'nın en çok konuşulan konut projeleri arasında yerini almayı başardı. 25 yıldır sektörde faaliyet gösteren Özensan AŞ'nin ilk konut projesi olan Altın Kuleler, 25 katlı 4 blok ve 425 daireden oluşuyor. Projenin en dikkat çekici özelliklerinden biri ise 4+1, 3+1 ve 2+1 olmak üzere 11 tip daire çeşidine sahip olması olarak değerlendiriliyor.

ULT RA LÜKS PROJE

Proje ortaklarından Hasan Şeker, Altın Kuleler'in son dönemde Ankara'nın en çok gelişen Hamamönü ve Ulucanlar bölgesinde yer aldığını vurgulayarak, "Projemizin yer aldığı bölge, sürekli gelişen ve değişen çehresiyle Ankara'nın tarihi dokusunu yansıtıyor. Biz de bu dokuya uygun lüks ve elit bir yaşam alanı yaratmak istedik. 11 tip daire çeşidi ve alışveriş merkezleriyle üst segmentte ultra lüks bir proje ortaya çıkardık" diye konuştu.

TEKNOLOJİ EVLERİN İÇİNE YERLEŞTİ
24 saat tam güvenliğin sağlandığı, içinde rezidans konforunun sunulduğu Altın Kuleler'in özelliklerinden bahseden Hasan Şeker, "Dairelerin yapımında 1. sınıf malzeme tercih ettik. Tamamen akıllı daire yönetimiyle son teknolojiyi ev sahibi olmak isteyenlerin hizmetine sunduk. Bu sistem sayesinde evin tek bir noktasından aydınlatma kontrolü yapmanın yanı sıra daire içi yangın sprinkleri, duman, gaz ve su baskını dedektörleriyle üst seviyede güvenlik sağladık" dedi. 17 bin metrekarelik toplam alanın 12 bin metrekaresinin yeşil alan ve yaşam alanı olarak kullanıldığı dev proje, şehir merkezinde huzur arayanların isteklerine cevap veriyor. Ulucanlar Cezaevi Müzesi yanında yükselen 425 dairelik projenin teras katlarında yarı olimpik yüzme havuzları yer alıyor. Proje ortaklarından Hasan Şeker, rezidans hizmetinin verileceği konutlara bankalarla yapılan anlaşmalar sonucunda uygun ödeme koşullarıyla sahip olunabileceğini de sözlerine ekliyor.

İLÇENİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK
Altındağ'ın kaderini değiştirecek olan Altın Kuleler'de katlara çıkmak için ise panoramik Ankara manzaralı asansörler kullanılacak. Projede yer alan açık alanlarda çocukların unutulmadığını da ifade eden Hasan Şeker, "Geleceğimizin teminatı çocuklarımız da burada yer alan açık ve kapalı oyun alanlarında hobi ve el becerilerini geliştirebilecek. Altın Kuleler'de kış keyfi de zemin katlarda yer alan fitness, spor salonları, buhar odaları ve sauna odalarıyla renklenecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara'nın yükselen değeri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN