Minibüsçülere terminal müjdesi

Giriş Tarihi: 31.7.2013

Melih Gökçek, Ankara Minibüsçüler Esnaf Odası'nın iftarına katılarak, "Ulus'ta iki katlı modern bir minibüs terminali yapacağız" diye konuştu

Minibüsçü esnafı, ANFA'da düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Ankara Minibüsçüler Esnaf Odası'nın düzenlediği iftara katılarak esnafı yalnız bırakmadı. İftarda milletvekilleri, AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, Esnaf Odası Başkanı Hacı Bekir Gani ile esnaf ve yakınları da bulundu. Hep birlikte orucun açılmasının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, belediyenin hayata geçirmeyi planladığı projelerinden bahsetti.

REKOR KIRILACAK
Ankara'da bir yıl içinde Cumhuriyet tarihinin en çok alt ve üst geçidini yapacaklarını belirten Gökçek, "Bu sene 32 tane alt ve üst geçit yapıyoruz. Bunların içinde yeni çiftlik kavşağı ve ODTÜ'den Dikmen'e geçiş güzergahı da bulunan çalışmalar var" dedi.

ULUS'TA İKİ KATLI BİNA
Gökçek, minibüsçü esnafına bir müjde daha vererek, Hacı Bayram Veli Camii'nin çevresinde çalışan minibüsçü esnafı için iki katlı, modern minibüs terminali yapacaklarının müjdesini de verdi. Başkan Melih Gökçek, dev ekrana yansıtılan Ankara'da hayata geçirilecek projelerini anlattıktan sonra son günlerde Türkiye'nin içinde bulunduğu durumla ilgili de bilgi verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minibüsçülere terminal müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN