Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüksek gerilim hattı hayat kararttı

Siteler'deki bir iş atölyesinde çalışan 24 yaşındaki Murat Bozkurt, çıktığı terasta yüksek gerilim hattına kapıldı

Yüksek gerilim hatları can almaya devam ediyor. İhmalin kurbanı bu kez Altındağ Siteler'deki bir iş atölyesinde çalışan 24 yaşındaki Murat Bozkurt oldu. Bozkurt, telefonla konuşmak için işyerinin terasına çıktı. Elektrik tellerinin terasa yakın olması ise genç adamın hayatının karattı. Telefonla konuştuğu sırada tellere değen Bozkurt, bir anda akıma kapılarak olduğu yere yığıldı. Bozkurt'un işe 1 ay önce başladığı öğrenildi.

"TESADÜFİ YAŞIYORUZ"
Bozkurt'un hayatını kaybetmesi iş arkadaşlarını yasa boğdu. Çalışanlar,"Yağmur yağıyor diye telleri 10 metre yukarı alıyorlar" iddiasında bulunarak, "İnsanların kafaları değecek alçaklıkta tel olur mu? İlgili kurumları arıyoruz bize cevap vermiyorlar. Bunun gibi bir sürü olay yaşanıyor burada. Tesadüfi yaşıyoruz" diye konuştu.

'AYIP DÜZELTİLMELİ'
İş atölyesinin bulunduğu binada daha önce teras olmadığını dile getiren çalışanları şunları söyledi: "O çatı orada yoktu. Ön tarafa binalar yapıldığı için orası oluştu. O binaları oraya kim yaptı onu da bilmiyoruz." Can güvenliklerinin tehlikede olduğunu dile getiren çalışanlar, "Bu ayıbı artık düzeltmeliler. Gencecik bir delikanlı öldü" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüksek gerilim hattı hayat kararttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN