Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yenimahalle'den Ramazan'a veda

Yenimahalle Belediyesi, Gençlerbirliği Spor Tesisleri'nde basın mensupları için düzenlediği iftar yemeği ile Ramazan'a veda etti

Yenimahalle Belediyesi, Ramazan ayının son iftar davetini basın mensupları için düzenledi. Gençlerbirliği Spor Tesisleri'nde gerçekleşen yemeğe gazete ve televizyonda çalışan çok sayıda muhabir ve yönetici katıldı. Başkan Fethi Yaşar, Başkan Vekili Müslüm Ertekin ve başkan yardımcılarının yer aldığı yemekte "barış ve dostluk" mesajları verildi. Fethi Yaşar "Türkiye'yi gelecek kuşaklara, çocuklarımıza İslam ülkelerinde oynanan oyunlarla dolu bir ülke olarak bırakmamalıyız. Bunun için siyasetçilere büyük görev düşüyor. Aynı zamanda halkımıza da görevler düşüyor. Ülkemizde her şeyi muhafaza edecek bir üstünlük kurmalıyız" dedi. Basının önemini vurgulayan Yaşar, "Yapılan her şeyi basın duyurduğu zaman halk da bilinçleniyor. Karanlık böylelikle yok olur. Basına da sonsuz teşekkürler" dedi.

Fethi Yaşar bayramı kutladı
Karşı inançlara saygısı olmayanların demokrasi ile ilgisi olmadığını dile getiren Yaşar şunları söyledi: "Demokrasi her fikrin özgürce söylenebildiği, milletin verdiği karara saygı duyulduğu bir sistemdir. Demokrasinin üzerinde başka bir sistem yoktur. Bunu 90 yıldır korumaya çalışıyoruz. Bunu koruyacağımızı belirtmek istiyorum. Hepinize iyi bayramlar diliyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yenimahalle'den Ramazan'a veda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN