Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Otistik çocuklar gurme restoranda

Otistik çocuklar ve aileleri, Demora Otel'in More Del Gosto gurme restoranında düzenlediği akşam yemeğinde bir araya geldi. Davet, renkli anlara ev sahipliği yaptı

Giriş Tarihi: 15.8.2013
DEMORA Otel, More Del Gosto gurme restoranında düzenlediği yemekte otistik çocukları ve ailelerini ağırladı. İlgi Otistik Çocukları Koruma Derneği yöneticilerinin de katıldığı yemekte otistik çocuklar ve aileleri keyifli bir akşam geçirdi. 2012'nin En İyi Şefi Seçilen Firkan Gülaydın'ın lezzetli yemeklerinin sergilendiği davette otistik çocuklar ve aileleri bir araya geldi.

'Kar amacı gütmüyoruz'
İlgi Otistik Çocukları Koruma Derneği Başkanı Nejla Arslankurt, gurme restorana gerçekleştirilen davetin kendileri için ayrı bir anlamı olduğunu belirterek, "24 yıl önce ülkemizin otizm alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olarak Ankara'da kurulan derneğimiz, kamu yararına statüsünde kar amacı gütmeyen bir örgüt. Amacımız, otizmin kamuoyuna ve ilgili makamlara tanıtılıp, mümkün olduğunca erken tanı, tedavi ve eğitimin sağlanarak, çocuklarımızın normal eğitim ve yaşam ortamına uyumlarının arttırılması, sosyal yaşam alanlarını oluşturmak konularında faaliyetlerde bulunmak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Otistik çocuklar gurme restoranda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN