Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu feryat yürekleri dağlıyor

Giriş Tarihi: 25.8.2013

Uyuşturucu bağımlısı 19 yaşındaki gencin anne ve babası, "Oğlumuzun bu beladan kurtulmasını istiyoruz" dedi

Oğulları 2 yıl önce uyuşturucu bağımlısı haline gelen Haydar ile Nurhan Çukurlu, 19 yaşındaki Hakan'ın iyileşerek, tekrar eski günlerine dönmesini istiyor. Gaziantep ve Bursa'da birkaç hafta içinde uyuşturucu nedeniyle yaşamını yitirmesine üzülen Çukurlu ailesi, "Oğlumuzu bu beladan kurtarmak istiyoruz. O'nun için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak o sürekli bizleri tehdit ediyor" dedi.

"SÜREKLİ KAÇIYOR"
Oğullarının kendilerine sürekle şiddet uyguladığını, bıçakla saldırdığını anlatan acılı aile, "Oğlum 2 sene önce Mamak'ta bu illete bulaştı. Kötü bir arkadaş çevresi vardı. Arkadaşlarını çevresinden uzaklaştırdım ama o yine uyuşturucu bulup kullanmaya devam etti. 7 defa hastaneden kaçtı. Elinde bıçakla her gün bizi tehdit ediyor. Üzerimize yürüyor. Gece uyurken tedirginiz. Ne zaman hastaneye yatırsak kaçıyor" sözleriyle yaşadıklarını anlattı.

ANESİNİ DÖVDÜ
Anne Nurhan Çukurlu, askerlik muayenesi için gittikleri GATA'da oğlunun kendisini para için dövdüğünü gözyaşları içinde anlatarak, şöyle konuştu: "Oğlum için her şeyi yaptık. Artık çaresiziz. Dışarıdan para bulmaması için bankalara 70 bin TL borçlandık. Ama o yoktan anlamıyor. Para yok deyince bize saldırıyor. Yetkililerden yardım istiyoruz. Ya oğlumuzu hastaneye yatırsınlar ya da hapse atsınlar."

Yıldız UĞURLU
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu feryat yürekleri dağlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN