Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dansla doyasıya eğlenin

Çankaya Belediyesi, ilçe sakinlerine yönelik birçok kurs düzenliyor. Kurslara kayıtlar başladı

Giriş Tarihi: 31.8.2013
Çankaya Belediyesi Toplumsal Dayanışma Merkezleri (TODAM) ile Çankaya Belediyesi Dans ve Gösteri Merkezi (ÇABED) yeni eğitim- öğretim yılı kayıtlarına başladı. Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, ilçe sakinlerini el sanatlarından yabancı dil dersine kadar pek çok alanda eğitim veren TODAM ile günlük yaşamın stresinden dans eğitimiyle uzaklaştıran ÇABED'e kayıt olmaya davet etti.

SERTİFİKA ALIYORLAR

Tüm derslerin ücretsiz olduğu TODAM'da el sanatlarından dil derslerine, fotoğraf çekiminden dramaya kadar pek çok alanda eğitim veriliyor. Çankaya Halk Eğitim Merkezi ile birlikte yürütülen kurslarda Milli Eğitim Bakanlığı Yaygın Eğitim Kurumları'nda uygulanan müfredatlar kullanılıyor. Halk eğitimin kadrolu öğretmenleri ile usta öğreticilerin eğitim verdiği kurslarda başarılı olan kursiyerler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikanın sahibi oluyor.

Spor da yapılıyor
Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'ın, günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak isteyenlerin dans edip spor yapabilmesi amacıyla hizmete açtığı Çankaya Belediyesi Dans ve Gösteri Merkezi de her yaş grubuna eğitim veriyor. Kursiyerler profesyonel eğitmenlerle, eşli dansın yanı sıra spor yapma olanağı buluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dansla doyasıya eğlenin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN