7 yıllık aşk, nikah masasında taçlandı

Ankara Giyim Sanayicileri Derneği'nin Başkanı Canip Karakuş'un yeğeni Melike Kabakuş ile genç işadamı Güray Subaşı, şık bir düğünle evlendi

Başkent tekstilinin önde gelen markaları arasında bulunan Karton'un sahibi ve Ankara Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Canip Karakuş'un yeğeni Melike Kabakuş ile genç işadamı Güray Subaşı oldukça renkli bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Gölbaşı'ndaki Akalın'da gerçekleşen nikaha iş ve siyaset hayatından çok sayıda isim katıldı. Düğüne tekstil dünyasının önde gelen işadamlarının yanı sıra eski Giresun Valisi Ali Haydar Öner de katıldı.

"EVET"İ KUVVET Lİ SÖYLEDİLER
Gecede konukların yerlerini almasının ardından çift, alkışlar eşliğinde meşaleler arasından geçerek nikah masasına oturdu. Heyecanları her hallerinden belli olan çift hayatlarını birleştiren soruya kuvvetli "Evet" cevabı verdi. Salondaki davetlilerden de alkış alan çift, ilk dansını yaptı. Çiftin başarılı dans performansı dikkatlerden kaçmadı.

BALAYI BELEK'TE
7 yıldır birlikte olan ve 1 yıl önce evlilik yolunda ilk önemli adımı atan tasarımcı Melike Kabakuş ile işadamı Güray Subaşı, nikahın ardından konuklarının ve yakınlarının tebriklerini kabul etti. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru parti havasına bürünen nikahta konuklar ve çift pisttin tozunu attırdı. Çiçeği burnunda evliler, düğünün ardından Antalya Belek'e doğru yola çıktı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
7 yıllık aşk, nikah masasında taçlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN