Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fark yaratan yapıları hayata geçirdiler

Geliştirdiği modern ve dayanıklı ürünleriyle fark yaratan Aspen Yapı ve Zemin AŞ, Ankara ve Konya'da iki önemli projeye imza attı

Giriş Tarihi: 8.9.2013
Yapı sektörünün lider kuruluşu Aspen Yapı ve Zemin AŞ, Ankara ve Konya'ya değer katan iki büyük projede yer aldı. Kısa süre önce Ankara'da tamamlanan Rönesans İnşaat Genel Merkezi ve Konya'daki Unilever Algida Fabrikası İdari Binası projelerinde tavan ve duvar sistemleriyle bu önemli yapılara değer katan Aspen, geliştirdiği modern, yenilikçi ve dayanıklı ürünleri sayesinde fark yaratıyor. Mühendislik gücü ve yenilikçi yaklaşımıyla sektörüne yön veren Aspen Yapı ve Zemin AŞ, Konya'daki Unilever Algida Fabrikası İdari Binası ve Rönesans İnşaat'ın Ankara'daki Genel Merkezi odağında iki dev projeye imza attı. Projelerden ilki olan Rönesans İnşaat Genel Merkezi'nde Targa yükseltilmiş döşeme ve Tarkett Karo PVC zemin kaplama uygulayan Aspen, 2012 yılı içinde bu projeyi tamamladı.

Yenilikçi vizyon

Aspen Genel Müdürü Ertuğrul Gündoğdu, iki büyük projenin, şirketin saygınlığının bir göstergesi olduğuna dikkati çekerek, "Aspen teknolojisi ve yenilikçi ürünleriyle alanının takip edilen şirketi olma vizyonuyla hareket ediyor. Önemli iki şirketin Aspen'i tercih etmesi ve bizimle çalışması bizi gururlandırdı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fark yaratan yapıları hayata geçirdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN