Nice yirmi yıllara

Türkiye'nin en başarılı televizyon kanallarından atv, 20. yılını kutladı. atv Ankara Temsilcisi Mehmet Akarca, "Nice mutlu yıllara" dileğinde bulundu

Giriş Tarihi: 11.9.2013
Başarılı ulusal televizyon kanalı, atv, 20. yılını kutladı. Ankara büroda gerçekleşen buluşmada atv Ankara Temsilcisi Mehmet Akarca kutlama pastasını kesti ve tüm çalışma arkadaşlarını tebrik etti. Kutlamaya Mehmet Akarca'nın yanı sıra atv Ankara Temsilci Yardımcısı Faruk Demirel, SABAH Gazetesi Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu, A HABER Ankara Temsilcisi Murat Akgün, SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, Mali İşler Yönetmeni Oktay Aydın ile haber müdürleri, muhabir, kameramanlar ve televizyon çalışanları katıldı.

YILLARDIR ÜST SIRADA
Üzerinde atv logolu pastayı iyi dileklerle kesen Mehmet Akarca, tüm çalışma arkadaşlarını performanslarından dolayı tebrik etti. Akarca, "atv, televizyon yayıncılığında kaliteyi temsil etmektedir. Kaliteden ödün vermeden zirvede sloganıyla sürdürdüğü yayıncılık anlayışı ve atılımlarıyla atv, televizyon tarihine damgasını vurdu. Bugüne kadar ulaşılan en yüksek reytingli klasikleşen diziler, dünyada en çok izlenen ve kazandıran yarışma programlarıyla atv, yıllardır ilk sırada yer alıyor" dedi.

ŞÜKRANLARINI SUNDU
Maytaplarla süslü pastanın mumunu "Nice yıllara" dileğiyle üfleyen Mehmet Akarca, bu zorlu parkurda emeklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarını tebrik ederek başarılarının devam etmesini diledi. Son olarak atv'nin güçlü haberciliğiyle öne çıktığını belirten Akarca, "Bizi bu noktaya getiren tüm izleyicilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nice yirmi yıllara
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN