Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gençlik merkezleri dolup taşıyor

Giriş Tarihi: 12.9.2013
Altındağ Belediyesi'ne bağlı 16 gençlik merkezinin yeni dönem kurs kayıtları başlarken hem öğrenciler hem veliler merkezlere yoğun ilgi gösteriyor. Yeni eğitim öğretim sezonuna 7 Ekim itibariyle merhaba diyecek olan gençlik merkezleri daha şimdiden doldu taştı. Aileler çocukların gelişimine katkı sağlayan gençlik merkezlerinden oldukça memnun.

VELİLER DE MEMNUN
Çocuklarını gönül rahatlığıyla bu merkezlere bırakan velilerin gözü arkada kalmıyor. Hicran Sarıkaya, Altındağ Belediyesi'ne bağlı gençlik merkezleriyle çocuğunun kötü alışkanlıklara yönelmediğini ifade etti. Çocuğunun güven ve sevgi dolu bir ortamda büyüdüğünü belirten Sarıkaya, "Çocuğum bu merkezler sayesinde araştıran, sorgulayan ve yenilikçi bir yapıya bürünüyor" dedi.

SOSYALLEŞME İMKANI
Gençlik merkezlerinde öğrencilerin derslerine yardımcı etüt kursları, kendilerini tanımalarına ve yeteneklerini keşfetmelerine yönelik hobi, el sanatları, enstrüman kursları ve sağlıklı birer birey olmalarına yardımcı spor kursları yer alacak. Matematik, Türkçe, fen bilimleri ve İngilizce kurslarının verildiği merkezlerde müzikte önemli bir yer tutuyor. Halk oyunları modern dans, gençlik korosu da çocuklarla buluşacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gençlik merkezleri dolup taşıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN