Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çinçin Mahallesi binlerce kişilik 'saray'a kavuştu

Giriş Tarihi: 15.9.2013
Çinçin Mahallesi'ndeki değişim Altındağ Kültür Sarayı ile doruğa ulaştı. Bölgenin olumsuz imajına son noktayı koyan Altındağ Kültür Sarayı'nın inşaatı sona erdi. 1500 kişilik çok amaçlı salonuyla Altındağ'ın gelişimine ayak uyduran kültür sarayı, düğün, nişan, nikah, sünnet gibi organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Selçuklu mimarisine ait esintilerin sunulduğu Altındağ Kültür Sarayı'nda panel, konferans, söyleşi ve seminerler de düzenlenebilecek. Kültür sarayına ait düğün salonunun kapasitesi paravanlar aracılığıyla isteğe bağlı olarak 1500 kişiden 500 kişiye kadar düşürülebiliyor.

DETAYLAR DÜŞÜNÜLDÜ

Altındağ Kültür Sarayı'nın girişinde 5 metre yüksekliğinde ve 3 metre çapında özel olarak tasarlanan avize beğeniliyor. Altındağ Kültür Sarayı'nda 1500 kişiye hizmet veren profesyonel tipte bir de mutfak bulunuyor. Kültür sarayının halıları da özenle seçildi. Yangına karşı dayanıklı, aşınmayan ve hiçbir zehirli gaz üretmeyen özel tasarımlı halılar, davetliler için her şeyin düşünüldüğünü bir kez daha gözler önüne seriyor.

GÖZ ALICI GİRİŞ
Altındağ Kültür Sarayı'nın girişi de göz alıcı. İki farklı noktadan aşağı inen merdivenler kadar mobilyalar da dikkat çekiyor. Misafirler, Altındağ Kültür Sarayı'nda otopark sıkıntısı da yaşamayacak. Farklı çiçeklerle süslenen kültür sarayı, çevre düzenlemesiyle de ilgi odağı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çinçin Mahallesi binlerce kişilik 'saray'a kavuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN