Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hukuk dünyası bu düğünde buluştu

Bilgehan Karayiğit ile Çiğdem Tozlu, 7 yıllık birlikteliklerini resmiyete taşıdı. Renkli düğün törenine Adalet Bakanı Sadullah Ergin de katıldı

Başkent, seçkin bir düğüne daha ev sahipliği yaptı. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyesi ve Yargıtay Üyesi Ahmet Karayiğit'in oğlu maliye vergi müfettişi Bilgehan Karayiğit ile güzel sanatlar resim bölümü mezunu Çiğdem Tozlu, dünyaevine girdi. Genç çiftin Gölbaşı Akalın'da gerçekleşen nikah törenine hukuk ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı.

ÖNEMLİ İSİMLER KATILDI
Gecede Ahmet-Fatma Karayiğit ve Arzu- Reha Tozlu, aileler olarak konuklarını balo salonunun girişinde karşıladı. Örnek bir ev sahipliği sergileyen düğün sahipleri, tüm konuklarıyla yakından ilgilendi. Geceye Adalet Bakanı Sadullan Ergin, eski Bakanlardan Halit Dağlı ve eşi Şenay Dağlı'nın yanı sıra çok sayıda siyasetçi ve hukukçu katıldı. Konukların salondaki yerlerini almasının ardından çift alkışlarla nikah masasına oturdu.

BALAYI BELEK'TE
Heyecanları yüzlerinden okunan çift hayatlarını birleştiren soruya kuvvetli "Evet" yanıtını verdi. Üniversite yıllarından tanışan ve zamanla birlikteliklerini ilerleterek evlilik kararı alan çift 1 yıl önce nişanlanmıştı. Gecede imzaların atılmasının ardından yeni evliler ilk danslarını yaptı. Çift düğünün ardından balayı için Belek'in yolunu tuttu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hukuk dünyası bu düğünde buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN