Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konut alıcılarına ilanlı teşekkür

Giriş Tarihi: 6.10.2013
Başkent'in ilk çevreci konut kulesi olma özelliğiyle fark yaratan, Anadolu kentlerinden de talep gören Paladyum Beytepe'de satışlar yüzde 70'e ulaştı. Farklı yaşam tarzlarına sunduğu yenilikçi yaklaşımla Paladyum Beytepe projesinin kısa sürede hızlı bir yükselişe geçtiğini kaydeden Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, projeyi tercih edenlerin ayrıcalıklı bir yaşama "merhaba" dediklerini söyledi.

KALİTELİ YAŞAM İMKANI

Projede kullanılan çevreye duyarlı ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerin Paladyum Beyetepe'yi diğer projelerden ayırdığını anlatan Pala, "Çevreye duyarlı bir proje oluşumuz ve konut sahiplerine sunduğumuz kaliteli bir yaşam imkanıyla halkın beğenisini kazanan projemizin birinci yılında yüzde 70 satış oranına ulaştık. Sadece Ankara'dan değil, diğer bölgelerden de insanları konut sahibi yaparak farkımızı ortaya koyduk" dedi.

JEST YAPTIK
Ünal Pala, 110 dairelik Paladyum Beytepe'yi tercih edenlere teşekkür etmek için farklı fikirler ürettiklerini belirterek gazete ilanını seçmeleri konusunda en büyük nedenin tüm kesimlere ulaşabilmek olduğunu açıkladı. Pala, "Projemizi tercih edenlere jestle karşılık vermek istedik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konut alıcılarına ilanlı teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN