Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teknolojinin merkezi açıldı

Giriş Tarihi: 8.10.2013

Teknolojinin kalbi hizmete girdi. Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi, 2013-2014 eğitim-öğretim yılına başladı. Açılış törenine öğrenci ve öğretim üyeleri katıldı

Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi 2013-2014 eğitim öğretim yılına başladı. Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu'nda yapılan açılış törenine çok sayıda öğrenci ve öğretim üyesi katıldı. Gazi Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı öğrencilerinin müzik dinletisinin yapıldığı etkinlikte Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa İlbaş, fakülte hakkında bilgi verdi. Fakültede 8 bölüm bulunduğunu söyleyen İlbaş, teorik ve uygulamalı eğitimin sentezinden oluşan bir sisteme sahip olduklarını ifade etti.

"DEĞİŞİM İÇİNDE"
Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Büyükberber ise Teknoloji Fakültesi'nin gözle görülür bir değişim içinde olduğunu belirtti. Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi'ni "Türkiye'nin en hızlı teknoloji fakültesi" olarak niteleyen Büyükberber, fakültenin teknolojik imkanlar açısından da iyi durumda bulunduğunu kaydetti. Rektör Büyükberber, Teknoloji Transfer Ofisi'ne değinerek, "Teknoloji Transfer Ofisi"nin fakültemizde bulunması büyük gurur" dedi.

'ÇALIŞMALARA DEVAM'
Teknoloji Fakültesi'nde öğrenci sayısının giderek arttığı belirten Büyükberber, sosyal imkanların da artırılmasına yönelik çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Teknoloji Fakültesi için yeni bina yapıldığını açıklayan Büyükberber, bu binanın mimarisinden övgüyle söz etti. Konuşmaların ardından başarılı öğrencilere belgeleri verildi. Belge takdiminin ardından tören sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teknolojinin merkezi açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN