Mamak Belediyesi araç filosu arttırıyor

Giriş Tarihi: 17.10.2013 15:35

Zengin araç filosuyla dikkat çeken Mamak Belediyesi, araç ve iş makinesinin sayısını 4 yılda 88'e çıkardı.

Zengin araç filosuyla dikkat çeken Mamak Belediyesi, araç ve iş makinesinin sayısını 4 yılda 88'e çıkardı. Belediyenin araç filosunu planlı bir şekilde büyüttüklerini kaydeden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, modern araçlarla birlikte hizmet kalitesinin öne çıktığını söyledi.
Mamak Belediyesi, araç filosunu genişletiyor. Mamak Belediye Başkanı Akgül, Mamak'ta spor tesislerinden, sosyal donatı alanlarına, kentsel dönüşümden alt yapıya her alanda yatırım yaptıklarını ifade etti.

Geniş bir hizmet alanı için güçlü bir ekip ve ekipmana ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Akgül, 'Bu nedenle hizmet araçlarımızı teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli yeniliyoruz' dedi.

Mamak'ta önemli hizmetler yapıldığını sözlerine ekleyen Akgül, 'Bir belediyenin araç filosu ne kadar kuvvetliyse o belediye o kadar kaliteli ve hızlı hizmet sunar. Gerek alt yapı araçlarımız gerek cenaze araçlarımızla Mamaklı hemşerilerimin hizmetindeyiz. Bu araçlar Mamaklı vatandaşlarımızın kendi malıdır' diye konuştu.

Mamak Belediyesi dozerden silindire, otobüsten finişere, ekskavatörden engelli aracına, cenaze aracından iş makinesine toplam 88 araçla hizmet veriyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mamak Belediyesi araç filosu arttırıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN