AK Parti'nin oyu yüzde 55.3

Melih Gökçek, Ankara'da yaptırdıkları geniş ankete göre AK Parti'nin oyunun yüzde 55.3 olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 18.10.2013
Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti Genel Merkezi'nde parti içi bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Programda önce AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan bir konuşma yaptı. Bayramlaşma programına Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de katıldı. Gökçek, burada yaptığı konuşmada yakın zamanda yaptırdıklarını bir anketin sonuçlarını paylaştı.

45 BİN KİŞİLİK ANKET

Normalde anketlerin 5 bin civarında kişiyle gerçekleştirildiğini belirten Gökçek, kendilerinin ise 45 bin 800 kişinin katıldığı bir anket yaptıklarını belirtti. Gökçek, ankete göre kararsız oylar dağıtıldıktan sonra AK Parti'nin oy oranının yüzde 55.3 olduğunu kaydetti. Partililere "Bu daha az çalışalım demek değil diye seslenen Gökçek, yüzde 60 oy oranına ulaşmak istediklerini kaydetti.

YEREL SEÇİMDE YÜKSEK OY HEDEFİ
Melih Gökçek'in ardından ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz konuştu. Kapusuz, yaklaşan seçimler için hedeflerinin ise sadece seçimleri kazanmak değil, en yüksek oy oranına ulaşmak olduğunun altını çizdi. Kapusuz, bu seçimde sandığı küçümseyenlerin, sandıktan başka yollara tevessül edenlerin gerekli cevabı milletten alacaklarını dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'nin oyu yüzde 55.3
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN