Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En güzel aile fotoğrafları

Farkındalık yaratmak için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın düzenlediği "En Güzel Aile Fotoğrafı" yarışmasının sonucu açıklandı

Giriş Tarihi: 24.10.2013
Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından toplumda aile olgusuna dikkat çekmek ve aile konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla 3.'sü düzenlenen Ulusal Aile Fotoğraf Yarışması sona erdi. Yarışma "Fotoğraflarla Aile" başlığı altında, "Ailede Sevgi" ve "Çalışan, Üreten Aileler" temalı iki kategoride gerçekleştirildi.

"YÜKSELEN DEĞER"
Her iki kategoride de dereceye giren fotoğraflar Fotoğraf Sanatçıları Federasyonu'nun internet sitesinde açıklandı. Ailenin yükselen bir değer olarak ön plana çıkarılması amaçlanan yarışmada, "Ailede Sevgi" kategorisinde Musa Talaşlı, Tuğba Çandır ve Gürsel Egemen dereceye girdi. "Çalışan-Üreten Aileler" kategorisinde ise dereceye giren fotoğrafların sahipleri Hakan Yaralı, Nadire Günday ve Veli Dölek oldu.

SERGİ AÇILACAK
Fotoğraf sanatçıları Prof. Dr. Adnan Ataç, Prof. Dr. Güler Ertan, İbrahim Demirel, Sami Türkay, Tansu Gürpınar, Zeynel Yeşilay ile bakanlık temsilcisinden oluşan jüri tarafından dereceye giren fotoğrafların yanı sıra yarışmanın iki kategorisi için sergilenmek üzere 20'şer fotoğraf da seçildi. Yarışmanın ödül töreni ve sergisi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En güzel aile fotoğrafları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN