Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ali Erdoğan: İyi başlamak mı? İyi bitirmek mi?

Giriş Tarihi: 5.11.2013
Nasıl başlarsan öyle gider mi?
Bilemem… Başlangıç iyi olur, sonuç kötü olur… Böyle bir tabloyu hiç istemem… Kötü başlarsın, mutlu sonlandırırsın… Önemli olan da bu… İyi başlangıç, umutları sadece yeşertir… Hayale kapılmamak gerekir… Atılan ilk adım kadar daha sonra atılacak adımlar sağlam atılmalı… Gençlerbirliği'nde Şifo dönemi başladı… Şifo'da fikstüre bakarak matematiksel hesaplar yapmıştır… Görevi ona göre kabul etmiştir.
Şifo, Elazığspor galibiyetiyle iyi bir başlangıç yaptı… Bergamaspor'u zor da olsa kupadan eledi… Ve sabah kahvaltısında Ankaralı gazetecilerle spor yazarı diyemiyorum çünkü spor yazarı sayısı iki elin parmak sayısı kadardı… Gençlerbirliği'nin puan sıralamasındaki gibi… Ankaralı Spor Yazarları da Gençlerbirliği'nin de durumu hiç iç açıcı değil… O kahvaltıda 30'un üzerinde gazeteci vardı. Yarın idmanlarda üç kişiyi görmek mümkün değil… Önce kendi durumumuzu ortaya koymadığımız takdirde ileride yapacağımız eleştiri gerçekçi olmaz.
Çayımı yudumlarken Şifo'ya bakıyordum. Gözlerinde umut parlıyordu… Ağzından çıkan her kelimeyi özenle seçmişti… Zor bir görevi kabul ettiğinin bilincinde. "Cavcav zor başkansa ben de zor teknik direktörüm" sözleri cesaret işi… Yine başa dönüyorum… İyi başlangıç değil, mutlu sonla ligi tamamladığın zaman alkışlanırsın.
Yolun açık olsun Şifo…

Karamsar olmayın
Ankaragücü'ne İstanbul
takımları ters gelmeye başladı… İki yenilgiyi de İstanbul takımları Güngören ve Bayrampaşa'dan aldı… Şu anda 2 puan farkla lider… Karamsarlığa da kapılmamak gerekir… Mehmet Yiğiner'in DİRİLİŞ hareketinin sonucu mutlaka şampiyonlukla taçlanacaktır.
Taraftarların tribünde koro halinde söylediği gibi:
İyi günde, kötü günde yağmurda, çamurda Ankaragücülü olun.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali Erdoğan: İyi başlamak mı? İyi bitirmek mi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN