Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Şeker Çocuk ve Gençlerle Sohbet' toplantısı yapıldı

Giriş Tarihi: 19.11.2013
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı tarafından "Dünya Diyabet Günü" çerçevesinde "Şeker Çocuk ve Gençlerle Sohbet Toplantısı" gerçekleştirildi. Toplantıda Merih Berberoğlu, açılış konuşmasını yaptıktan sonra diyabet andı okundu ve Tip 1 Diyabet ile ilgili bilgi verdi.

"BİLGİLER TAZELENDİ"
Çocuk ve gençlerle sağlık ekibinin birbirleriyle kaynaştığı toplantıda karşılaşılan sorunlar, sağlıklı beslenme, diyabette yeniliklerden bahsedildi. Öğle yemeği ve toplu fotoğraf çekimi sonrası toplantı sona erdi. Yeni tanı almış bir çocuğun babası "İlk önceleri hem ben hem de annesi endişelendik ve üzüldük. Ama bilimsel çalışmalarınızı vefakarlıkla, özveriyle yürütüp bizler için birçok olanak sağlamaya çalıştığınızı görüyoruz" dedi.

MÜKEMMEL BİR KURULUŞ

Beş yıl önce tanı konan bir gencin babası ise şöyle konuştu: "Beş yıldır sağlıklı şekilde kontrollerimiz devam ediyor. Toplantıyı hem bilgileri güncellemek hem de daha yeni konuları öğrenmek açısından faydalı buldum. Her şeyi ile mükemmel bir eğitim ve sağlık kuruluşu. Çok teşekkürler."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Şeker Çocuk ve Gençlerle Sohbet' toplantısı yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN