Parmak izi gibi özel halılara imza atıyor

Halım mobilyaya uysun ya da mobilyam halıya uysun dönemi sona erdi. Royal Halı "Custom Design" koleksiyonu, mobilyanıza mutlaka uyacaktır

Giriş Tarihi: 24.11.2013
Sadece mobilyaya değil eve de uyum sağlayan Royal Halı "Custom Design" koleksiyonunda müşteri mutluluğu ön planda. "Eskiden koridorlar için parça parça halılar alınırdı. Ya da halılar kesilir, evin şekline ayak uydurması beklenirdi. Şimdi ise koridorunuz nasıl olursa, halınız da aynı öyle oluyor" diyerek koleksiyon hakkında bilgi veren Custom Design Sorumlusu Şeyda Elif Güven, hayalde sınır tanımadıklarını ifade etti.

FOTOĞRAFI GÖNDERİN YETER

Güven, "Custom Design koleksiyonumuzda Vale, Ebru, Benim Royalim ve Latte grubumuz bulunmakta. Müşteri, bu istediği gruptan istediği halıyı yaptırabiliyor. 'Benim Royalim' tam da hayal edildiği gibi bir halı modeline sahip olmayı sağlıyor" dedi. Kişiye özel olarak tasarlanan halılar için bazen perde bazen kapı bazen de mobilyadan esinlendiklerini belirten Güven, "Özel halıya sahip olmak isteyenlerin, istedikleri odanın fotoğrafını bizimle paylaşmaları yeterli. Sonrasında ortama ayak uyduran, özel bir tasarım yapılıyor. Müşteri tasarım ve renk onayını verdikten sonra üretime başlıyoruz" diye konuştu.

MİMARLARA ÖZEL İNDİRİM
Custom Design koleksiyonunda iç mimarlarla ortak hareket ettiklerini dile getiren Güven, iç mimarların tasarımlarında özgür olmasına olanak sağladıklarını vurguladı. Otellerin lobi ve kral daireleri, kreşler, yatlar ve villalar gibi birçok mekanda Custom Design koleksiyonu kullanılmaya başlandığını bildiren Güven, şöyle konuştu: "İç mimarlara özel indirimlerin uygulandığı koleksiyonun sadece size özel olmasını isteme hakkınız var. Böylelikle kullandığınız halı, bir anlamda parmak iziniz gibi olacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Parmak izi gibi özel halılara imza atıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN