Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Alaaddin Yüksel'den kaymakamlara nasihat

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, kaymakamlara "Vizyoner olun ve geride hoş seda bırakın" dedi

Giriş Tarihi: 29.11.2013
İlçe kaymakamlarıyla kasım ayı genel değerlendirme toplantısında bir araya gelen Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, "Ankara'da özellikle ve öncelikle yapmamız gereken, Ankara için ortak hedefte buluşan ve Ankara heyecanını yüreğinde taşıyan, bizlerin Ankara'yı farklılaştırma stratejilerini etkinleştirerek takım oyunu oynamada gayretlerimizi 2014 yılında arttırmamızdır" dedi.

REKABET ÖNEMLİ

Ankara'nın dinamiklerini harekete geçirmede koordinasyonun önemine değinen Vali Yüksel "Bir şehrin uluslararası rekabet pozisyonunun bilinmesi ve buna göre rekabet stratejilerinin somut biçimde belirlenerek geliştirilmesi o şehirde sorumluluk üstlenmiş idari oyuncuların yapması gereken en önemli husustur" diye konuştu.

HOŞ BİR SEDA BIRAKIN

Dinamik nüfusu, yöresel zenginlikleri, doğal kaynakları, eğitilmiş insan gücü, yüksek tarım potansiyeli, OSB'leri, hava, kara ve demiryolları ağlarıyla Ankara'nın dünya başkenti olduğunu ifade eden Vali Yüksel, kaymakamlara şöyle nasihatte bulundu: "Olaylar sizi değil, siz olayları yönlendirin. Değişime mutlaka duyarlı olun, değişimi yönetin. Önceliklerinizi belirleyin. Vizyoner olun ve ilçelerinizde hoş bir seda bırakın."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Alaaddin Yüksel'den kaymakamlara nasihat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN