Yerli otomobile 'kurban' kestiler

Giriş Tarihi: 10.12.2013
Türkiye Çimse-İş Sendikası, hizmet aracı tercihini yerli üretimden yana kullandı. Sendika yönetimi gerçekleştirdiği ihale süreci neticesinde Neziroğlu Otomotiv'den 11 adet Renault marka otomobili teslim aldı. Türkiye Çimse-İş Genel Başkan Yardımcısı Cemil Kaya ile Neziroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Neziroğlu'nun katıldığı törende kurban kesilerek dua edildi. İTHALE

KARŞI BİRLEŞİL MELİ

Sendika Başkan Yardımcısı Kaya, Türkiye'nin ithal araçlara ödediği rakamların çok yüksek olduğu belirterek, "Araçların Türkiye'de üretiliyor olması ve sendikalı yapısı dolayısıyla bu markayı tercih ettik. Araçlar, üyelerimizden gelen aidatlarla alınmış hizmet araçlarıdır. Türkiye'nin bütün illerinde 108 işyerimiz var. İşyerlerimizde bu araçlar kullanılacak" dedi.

Herkes kazanıyor
Neziroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Neziroğlu da Ankara'da 44 yıldır hizmet verdiklerini, gerçekleştirilen ihalede yerli üretimin kazandığını ifade etti. Neziroğlu, "Türk yapımı araca bindiğimiz zaman yedek parçadan tutun, servis hizmetine kadar ülkemiz, işçimiz, dolayısıyla herkes kazanıyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yerli otomobile 'kurban' kestiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN