Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mamak'ta 14 bin çağrıya cevap verildi

Giriş Tarihi: 17.12.2013 11:58

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, 'Alo Mamak ve belediyemizin mail adresi vatandaşla belediye arasındaki mesafeleri kısaltıyor' dedi.

Mamak Belediyesi, 'Alo Mamak' hattından ve belediyenin mail adresinden 2013 yılı içerisinde 15 bin 58 çağrı aldığını bildirdi. Vatandaşların her türlü soru ve sorununa yanıt veren çağrı merkezi, gelen çağrılardan 14 bin 227' sini cevapladı. 831 çağrıyı cevaplanmak üzere ilgili birime ileten çağrı merkezi yılsonuna kadar yaklaşık 17 bin çağrı alacak. Belediye olarak her alanda vatandaşa ulaşmak için teknolojiyi kullandıklarını dile getiren Mamak Belediye Başkanı Akgül: 'Alo Mamak ve belediyemizin mail adresi vatandaşla belediye arasındaki mesafeleri kısaltıyor. Haftanın 7 günü çalışan Alo Mamak hattı acil zamanlarda birçok konuda vatandaşların sorunlarına çözüm üretiyor' dedi.

444 0 149 numaralı Alo Mamak hattına ve www.mamak.bel.tr adresine gelen çağrı ve isteklerin hava şartlarına göre değiştiğini belirten Mamak Belediyesi, 7-24 çalışma prensibiyle hizmet veren Alo Mamak hattını vatandaşların hava şartlarının ağırlaştığı zamanlarda daha çok aradığını açıkladı. Alo Mamak hattına son derece ilginç isteklerin de ulaştığını kaydeden Mamak Belediyesi, Alo Mamak hattına bu yıl içerisinde gelen en dikkat çeken isteklerden birisinin daha önce Mamak'ta oturan bir vatandaşın, taşındığı yeni belediye sınırları içerisinden Alo Mamak'ı arayarak 'ben Mamak'ta oturuyordum fakat taşındım. Mamak'ta böyle bir sorun yaşamadım. Tuzlama için bu bölgelere de yardımcı olur musunuz' demesi olduğunu belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mamak'ta 14 bin çağrıya cevap verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN