Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teksas İlkokulu

Çinçin'de 2.5 ay önce Milli Müdafaa İlköğretim Okulu'nda yaşanan öğretmene darp olayının ardından şimdi de kuru sıkı skandalı yaşandı

İki buçuk ay önce bir öğretmenin, öğrencilerin gözleri önünde darp edildiği Altındağ Milli Müdafaa İlkokulu'nda, bu kez de "kuru sıkı" dehşeti yaşandı. 8. sınıf öğrencisi Emrah K., okul kapısında kuru sıkı silahla bekleyen sivil bir kişinin hedefi oldu. Sözle başlayan tartışma kısa süre sonra silahın patlamasıyla büyüdü. Okul yetkilileri ise özel güvenlik bulunmaması nedeniyle çaresiz kaldı.

TENEFFÜSTE SALDIRDI

Teneffüste okul bahçesine çıkan Altındağ Milli Müdafaa İlkokulu 8. sınıf öğrencisi Emrah K., okul kapısında bekleyen yabancı şahısları görünce, "Ağabey, ne yapıyorsunuz? Üşümüyor musunuz?" diye sordu. "Sana ne lan" diyerek öğrencinin üzerine yürüyen yabancı kişilerin hedefi haline gelen öğrenci, tartışmanın büyümesiyle birlikte kuru sıkı silahın da hedefi oldu.

DARP EDİLMİŞTİ
Olayı öğrenen Müdür Yardımcısı Mehmet Avcı, bahçeye çıktı. Avcı, öğrenciye silah sıkan kişiye "Ne yapıyorsunuz siz. Okuldan çıkın" diye uyardı. Bunun üzerine yabancı kişi Avcı'ya hem bıçak çekti hem de kuru sıkı sıktı. Daha önce de bir grup tarafından darp edilen müdür yardımcısı, ikinci baskında da hedef oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teksas İlkokulu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN