Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sporun merkezi

Ankara'da spor denilince akla gelen ilk merkezlerden "Base Life Club", üyelerine verdiği hizmet ve sunduğu özel imkanlarla dikkat çekiyor

Üyelerine yeni nesil spor ve yaşam merkezi deneyimi sunan Base Life Club, 2009 yılında 15 milyon Euro'luk bütçeyle inşa edildi. 12 bin 500 metrekare spor alanına sahip olan spor merkezi, sürekli olarak yenilenen ekipmanlarıyla spor teknolojilerindeki son gelişmeleri mekana aktardı. Base Life Club Genel Müdürü Arda Kahraman, hizmetleriyle konuşulan bir kurum haline geldiklerini söyledi. Ankara'da en fazla grup dersi sayısına sahip olduklarını belirten Kahraman, "33 farklı dersle haftada 105 saat grup dersimiz var. Üstelik bunu üyelerimize herhangi bir ek ücret talep etmeden ücretsiz olarak sunuyoruz. Kompleksimiz 12 bin 500 metrekare gibi büyük bir alan üzerine kurulu. Bu alanın 6 bin 500'ü kapalı, kalan 6 bin'i ise açık" diye konuştu.

Yakın takip
Base Life Club'ta SPA hizmetinin de verildiğini dile getiren Arda Kahraman, "Spor merkezi olmamıza rağmen, kese köpüğü hizmetimizle Ankara'da ilk 3 sırada yer alıyoruz. Boks ringimiz, ve Türkiye'nin en yükseklerinden biri olan tırmanma duvarımızla tüm branşlarda hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Ayrıca gelişmiş üye takip sistemimizle, üyelerimizin ne kadar kalori yaktıklarından kaç kilometre koştuklarına kadar takip ediyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sporun merkezi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN