Mazot hırsızları kameraya yakalandı

Giriş Tarihi: 31.12.2013

Kamyonundan sürekli mazot çalınan Atilla Tüter, evinin önüne güvenlik kamerası yerleştirdi. Pişkin hırsızlar, kameraya rağmen kamyondan yine mazot çaldı

Keçiören'de bir vatandaş, kamyonundan mazot çalmayı alışkanlık haline getiren hırsızlar için evinin önüne güvenlik kamerası yerleştirdi. Mazot hırsızları son işlerinde güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Atilla Tüter'e ait 06 AY 205 plakalı kamyonun yanına, gece ilerleyen saatlerde gelen kimliği belirsiz hırsızlar, güvenlik kamerasına rağmen rahat tavırlarla depoyu boşalttı.

AKÜYÜ DE ÇALDILAR
İlk önce aküyü söken sonra da mazotu çalan hırsızlar daha sonra kayıplara karıştı. Sabah kalktığında arabasını çalıştıramayan Tüter, aküsünün ve mazotunun çalındığını fark etti. Daha önce de birkaç defa aynı olayı yaşadığını ifade eden Tüter, "Kamyonlarımın daha önce de mazot ve aküleri çalındı. Bu kaçıncı hırsızlık olayı? Bu nedenle evimin önüne güvenlik kamerası koydurdum. Hırsızlar öyle arsız ki rahat rahat kamyonlardan aküyü ve mazotu çalıyorlar" dedi. Tüter, "Benzin kapağını tornavidayla kıran hırsızlar, aküyü ve bidonlara doldurdukları mazotu araçlarına koyarak kaçıyor. Benim milyarlık zararım var. Bu bölgede bu olaylar çok yaşanıyor artık. Birileri sesimizi duysun istiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mazot hırsızları kameraya yakalandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN