Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara Emniyeti'nde 80 kişinin yeri değiştirildi

Kadri Kartal'ın göreve gelmesinin ardından emniyete taze kan geldi. Çeşitli birimlerde görev alan 80 müdürün görev yeri değişti

Giriş Tarihi: 19.1.2014
Kısa süre önce Ankara Emniyet Müdürlüğü görevinden alınan Kadir Ay'ın yerine getirilen Kadri Kartal'la birlikte kadrolarda önemli değişikliğe gidildi. Aralarında Çankaya, Keçiören, Etimesgut, Gölbaşı ve Mamak gibi merkez ilçe müdürlükleri ile kritik şubelere taze kan takviyesi yapıldı. Kritik hamleyle kimi müdürlerin ikinci kez görev yerleri de değişmiş oldu.

KARTAL KADROSUNU KURUYOR

80 müdür değişikliğini kapsayan değişimde dikkat çeken isimlerden biri Çankaya Emniyet Müdürülüğü'ne getirilen Ahmet Yıldırım oldu. Yıldırım, bir süre önce Trafik Denetleme ardından da Bölge Trafik Şube müdürlüklerini yürütüyordu. Personel Şube Müdürlüğü emrindeki Şerafettin Türkyılmaz Mamak İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirilirken, Ulaştırma Şube Müdürlüğü'nden Keçiören İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne de Cihat Şerolar atandı. Şerolar, daha önce Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Ulaştırma Şube Müdürlüğü'ne gönderilmişti.

Özel kaleme de darbe
Hasas Bölgeleri Koruma Şube Müdürlüğü'nde görev yapan Cihangir Kaya, Etimesgut İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Personel Şube emrindeki Selim Sarıoğlu Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü'ne atandı. Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne atanan Erol Alkan, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Zeki Çatalkaya ve Kadir Ay döneminde Özel Kalem Müdürlüğü yapan Salih Öztürk'ün de görev yeri değiştirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara Emniyeti'nde 80 kişinin yeri değiştirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN