Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TÜGİAD'tan birlik yemeği

Giriş Tarihi: 19.1.2014

TÜGİAD Ankara üyeleri, birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi. Derneğin Ankara Başkanı Barış Aydın, ekimde yapılacak genel kurulda başkanlık için yeniden aday olmayacağını açıkladı

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara üyeleri, Swissotel'de düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde buluştu. TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın'ın ev sahipliğinde düzenlenen yemeğe Merkez Valisi Hakkı Teke, TÜGİ- AD Genel Başkanı Ali Yücelen, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Türk Sanayici ve İşadamları (Vakfı) TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak ile çok sayıda davetli katıldı.

Başkanlığa yeniden aday olmayacağım

Gecenin açılış konuşmasını yapan Barış Aydın, "Bu geceye bugünlerde en çok ihtiyacımız olan birlik ve beraberliğin adını koyduk" dedi. TÜGİAD Ankara'nın ekimde yapılacak genel kurulunda başkanlık için yeniden aday olmayacağını açıklayan Aydın, "Hiçbir zaman TÜGİAD rozetimi yakamdan çıkarmayacağım. Her zaman bu ailenin üyesi olduğumu dile getireceğim" diye konuştu. Başkanlık yaptığı iki dönemde de birbirinden yetenekli yönetim kurulu üyeleriyle çalışma şansına sahip olduğunu anlatan Aydın, "Ankara'dan yurt dışına direk uçuşların arttırılmasında, Başkent'in EXPO yarışına girmesinde, üniversite-sanayi işbirliğinin hayata geçirilmesinde TÜGİ- AD'ın emeği var" dedi.

Yücelen'den vefa ve gönül vurgusu

TÜGİAD Genel Başkanı Ali Yücelen de derneğin çok önemli konularda önemli çalışmalar yaptığına dikkat çekti. Konuşmasında üyeler arasındaki "vefa" olgusunu vurgulayan Yücelen, üyelere "Herkesin gönlünü alarak ilerleyin. Gönül kıranların karşısında olacağım. Çalıştığınız grup içinde fitneye müsaade ederseniz tarafsızlığımı kaybedeceğim. Lütfen bu iki kurala çok dikkat edelim. Ailemizi bölecek her türlü hareketten kaçınalım" diye seslendi.

Teşekkür şiltleri verildi

Konuşmaların ardından TÜGİ- AD Ankara'ya yeni üye olan Burcu Ateş, Fatma Semiz, Zafer Korkmaz ve Güven Üçok'a rozetleri takıldı. Geede, Vali Hakkı Teke'ye, AÜ Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş'e, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'a, SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık'a, Milliyet Ankara Haber Müdürü Ayhan Aydemir'e de teşekkür şilti verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜGİAD'tan birlik yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN